Tasavvuf Grubu Kiralama

İstanbul Semazen ekibi kiralama

Tasavvuf Musiki Grubu Kiralama

Tasavvuf Grubu Kiralama – Hilal Organizasyon olarak ramazan etkinliklerinde İstanbul ilçe belediyelerinin programlarında sahne almaya devam ediyoruz. Ümraniye belediyesine yaptığımız ramazan programlarında ilahi grubu, semazen grubu, tasavvuf grubu ve mehter takımları mızla Ümraniye halkına unutamayacakları ramazan organizasyonları sunduk.

İstanbul Tasavvuf müziği grubu

Ramazan’da Tasavvuf Grubu Programları

Ramazan etkinliğinde firmamızı tercih eden Ümraniye belediyesine sonsuz teşekkürler. yaptığımız etkinliklerde gelen misafirlere eski Osmanlıdaki gibi ramazanlar yaşattık. Çocuklara yönelik yaptığımız orta oyunu, Nasrettin hoca, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, ve Karagöz Hacivat gösterileri sunduk.

Ümraniye belediyesinin ramazan etkinliğinde Ümraniye meydanda çadırda gerçekleşen organizasyonda özellikle Semazen Ekibi Gösterileri, tasavvuf grubu ve ilahi grubu ile yaptığımız program izleyiciler tarafında büyük beğeni kazandı. İlahi eserlere eşlik eden halkımız maneviyatla doldu.

tasavvuf grubu

Tasavvuf Grubu Kiralama Organizasyonu

Ülkemiz geçmişinden gelen gelenek ve görenekleri doğrultusunda muhafazakar toplum yapısına sahiptir. Bu özelliği sayesindendir ki Türk halkı İslami kültürünü devam ettirmek adına çeşitli organizasyonları planlayıp, düzenlemektedir. Geçmişinden gelen ve sarsılmaz bağlarla sıkı sıkıya kavradığı bu değerler Türk halkının en önemli özelliklerinden biri olmuştur.

dini düğün organizasyonu tasavvuf grubu

Tasavvuf Grubu Enstrümanları

  1. Kanun
  2. Ud
  3. Keman
  4. Def
  5. Bendir
  6. Ney
  7. Klavye
  8. Tambur

Tasavvuf Ekibi Programları %100 Memnuniyet

Düğün, sünnet gibi gönül dünyalarına hitap eden organizasyonlar sayesinde birlikte yaşamanın en güzel örneklerini sunmaktadırlar. Tam bu noktada firmamız tarafından siz değerli misafirlerimiz ile birlikte planlayıp icra edeceğimiz ilahi grubu organizasyonu ile ilahi nağmeleri eşliğinde sizlerin gönül tellerine dokunup, farklı bir atmosfere taşıyarak, hayatınıza renk ve maneviyat katmayı taahhüt ediyoruz.

en kaliteli tasavvuf grubu

İstanbul Tasavvuf Grubu Fiyatları Çok Avantajlı

Firmamız ilahi grubu organizasyonu ile değerli müşterilerimizin her an yanında yer alıp, hem size hem de misafirlerinize unutulmaz bir zaman geçirmesini sağlayacak olmaktan mutluluk duyacaktır. Firmamız ilahi grubu üyeleri, her biri birbirinden değerli konularında uzman, hem müzik hem de ilahi eğitimi almış olup, icra edeceğiniz organizasyonlarda sizin yüzünüz olarak sizleri temsil edeceklerdir.

İslami Düğünlerinde İlahi Grubu Kiralama

Ekiplerimiz ney, def, kanun, bendir, klavye ve keman gibi müzik aletlerini ustaca kullanarak kelime anlamı “Allah’a ait” demek olan ilahi dinletisi sayesinde misafirlerimizin manevi dünyalarında eşsiz bir yolculuk yapmalarını sağlayacaklardır. Ekibimizin kalitesi, geniş repertuvarı, yetenekleri, güzel tınıları ve ses kalitesi ile kendini göstermektedir. Hangi organizasyonu düzenliyor olursanız olun bu kalite sizlerin alnınızın akı olarak yanınızda yer alacaktır.

Tasavvuf Grubu organizasyonlar ve etkinliklerde organizasyon şirketimizden destek alabilirsiniz.

0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir