mehter takımı kiralama organizasyon fiyatları

İstanbul Mehter Takımı Marşları

Mehter Takımı Kiralama Mehter Takımı Gösterisi İle Organizasyonlara Coşku Ve Heyecan Katıyoruz. Mehter Takımı Sayısını 7 kişiden 40 kişiye kadar Ekip Oluşturabiliyoruz. Mehter Takımımızdaki Müzisyenler İşinin Erbabı Ve Askeri Bandolarda Görev Almış Kişilerdir.

sünnet düğünlerinde mehter takımı gösterisi

Mehter Takımı Gösterisi İle Sünnet Organizasyonu

Mehter Takımımızla Ülkemizin En Büyük Organizasyonlarında Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz. Mehteran, Geçmişin İhtişamını Günümüze Yansıtır. Mehteran, Zaferlerden Ve Fetihlerden Günümüze Bir Çağrıdır. Düğün merasimleri ve sünnet düğünlerine her zaman renk katan ve gelen misafirler üzerinde güzel bir etki bırakan mehter marşlarını sizlerde çaldırın. Size bir telefon kadar yakınız arayın gelelim.

mehter kiralama açılış organizasyon

İstanbul Mehter Takımı İle Gelin Alma

İstanbul’un Her bölgesinde Ve İlçesinde gelin alma töreni ile gelini evden çıkana kadar en güzel mehter marşlarını çalarak ortama coşku katarak muhteşem programlar yapmaktayız. Milli değerleri ön planda tutan insanımız için mehteran ekibi gönül dünyamıza hitap ederek gelin ve damada eşlik ederler. Sizde hayatınızın en önemli anlarında gelin çıkarmaya mehteran ile farklılık katın.

mehter takımı Çanakkale programı

Mehter Takımı Kiralama Gösteri Fiyatları Öğrenin

  • Mehteran Takımı İle Sünnet Düğün Organizasyonu, Fuar Organizasyonu Ve
  • Açılış Organizasyonlarında Mehteran Ekipleri ile Sizlere Hizmet Veriyoruz.
  1. Fetih Programlarında Marşlar Çalıyoruz.
  2. Ramazan Ayındaki Etkinliklerde Sahne Almaya Devam Ediyoruz.
  3. Kız Alma, Gelin Çıkarma Merasimlerinde Mehter Takımımızla Unutulmaz Bir Çıkış Yapın.
  4. Mehter Takımı Kampanyalı Fiyatlarımız Son Derece Ekonomiktir.

Mehter Ücretleri İçin Bizden Yardım Alın.

taht yeniçeri mehteran takımı

Mehter Takımı  İle Dükkan Açılış Organizasyonlarındayız

Osmanlı imparatorluğunun 3 kıtaya yayılan onlarca devleti, fetheden güçlü orduları yenip yoluna devam eden bu gücü ordusunun kahramanca savaşması mehter takımının o coşkun sesi ve heyecanı ile güç kazanmasıdır. Mehter marşı ile sizlere özel program ve konserler sunmak için buradayız.

Mehter Ekibi İle Etkinlik Organizasyonları

Özel Organizasyonlarınıza Dünyanın İlk Bandosu Olan Mehteran Takımını Davet Edebilirsiniz. Mehter Ekibi Kıyafetleri Çalgıları Ve Marşları İle Size Unutamayacağınız Bir Etkinlik Sunacaktır. Açılıştan, Sünnete, Okul Şenliğinden Düğünlere kadar bir çok alanda sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz talep edin istediğiniz tarih ve saatte orada olalım.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları Ve Programlar Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48

sünnet düğünlerinde mehteran ekibi