Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet Tahtı Ve Koltuğu Kiralama

sünnet tahtı kiralama fiyatı

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Kiralama – Sünnet düğün organizasyonlarının olmazsa olmazlarından biri haline gelen sünnet tahtı koltuğu ve yeniçeri askerleri sünnet düğünlerine renk ve ihtişam katmakta, gelen misafirlere unutamayacakları bir gösteri ile salona girişte sünnet çocuğu ve yeniçeri askerleri güzel bir etki bırakıyor.

sünnet organizasyonu sünnet koltuğu süsleme

Sünnet Tahtı Ve Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet tahtı ve sünnet koltuğu modellerimiz ve renkler hakkında genel bilgi alabilirsiniz. Sünnet tahtı ve yeniçeri askerlerimizin program ücretlerini öğrenebilirsiniz. Kiralık Taht Modelleri İçin çekinmeden bizi arayıp yardım alabilirsiniz.

taht yeniçeri fiyatlar en ucuz

Sünnet Tahtı Kiralama ve Yeniçeri Askerleri İle Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonlarında ayrıca sünnet tahtı ve yeniçeriler çocuğu taşırken arkadan gelen canlı mehter takımı ile coşkuyu iki katına çıkarmakta. Mehter takımı sahneye geldiğinde sahnede birbirinden güzel mehter marşları ile seyrine ve dinlemeye doyum olmaz bir program izlemiş olmaktadırlar.

sünnet düğün organizasyon süslemeleri

Sünnet Tahtı Kiralama Ve Yeniçeri Askeri Fiyatları

Halk arasında hem dini hem de geleneksel bir görev olarak bilinen, erkekliğe ilk adım olarak tanımlanan ve bazı kliniklerde “Erkeklik Tescil Belgesi” düzenlenen sünnet faaliyeti, ailelerimiz için büyük önem arz etmektedir. Anne ve babalar çocuklarının bu güzel gününü ölümsüzleştirmek isterler.

En İyi Dini Sünnet Organizasyon Hizmetleri

Bu yüzden hemen hemen ülkemizin yer yerinde sünnet törenleri icra edilir. Firmamız her türlü sünnet töreni için Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama faaliyetlerini organize etmektedir. Klasik sünnet törenlerinden farklı olarak çocuklarımız, yeniçeri askerleri kıyafetli kişilerle sünnet tahtında gezdirilirler.

sünnet koltuğu süsleme ne kadar

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Siz değerli müşterilerimiz uzun yıllardan beri süre gelen klasikleşmiş sünnet organizasyonlarından farklı bir şeyler yapmak istersiniz. İşte tam bu sırada sizlerin bu isteğini yerine getirmek için emrinizdeyiz. Firmamız sizlere son zamanlarda çok tercih edilen Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Kiralama hizmetini sunmaktadır.

Sünnet Düğün Organizasyon Balon süsleme

En Kaliteli İslami Sünnet Düğünü Programları

Sünnet programımız talebinize göre mehter marşlarıyla başlayabilecektir. Daha sonra yeniçeri askerlerimizin omzunda sünnet tahtına oturan çocuğumuz salona teşrif etmiş olan misafirleri selamladıktan sonra, yeniçeri askerleri ile birlikte sünnet düğününde yerini alır.

kiralık taht fiyatları kaç para

Yeniçeri Askerleri İle Taht Üzerinde Sünnet Çocuğunu Taşıyoruz

Sünnet düğünü tamamlanıp takı merasimi bitene kadar, yeniçeri askerlerimiz çocuğun başından ayrılmazlar. Sünnet düğünü esnasında ve bittikten sonra, siz değerli ailelerimiz ve isteyen bütün misafirler sünnet tahtında oturan çocuğumuzla ve yeniçeri askerleriyle birlikte fotoğraf çekilebilirler.

sünnet tahtı fiyatları İstanbul

Yeniçeri Askeri Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Neredeyse 20 yıldır Sünnet Tahtı Ve Yeniçeri Kiralama faaliyetlerini organize eden firmamız, güler yüzlü çalışanlarımız ve hesaplı fiyatımızla her zaman yanınızdayız. Atalarımız ne güzel söylemiş: “Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz” diye. 3 Kişilik Yeniçeri Askeri ve Taşıma Tahtı Kiralama fiyatları 3.500 TL’dir.

sünnet düğünlerinde taht yeniçeri

İstanbul Sünnet Tahtı Kiralama Servisi

İşte biz de bu düsturla her zaman yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin her zaman takdirini kazandık. Bundan sonra da bu bilinç ve gururla işimizi yapmaya devam edeceğiz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın.

taht süsleme fiyatları

Sizlerde özel sünnet düğünlerinde sünnet tahtı kiralama ve rezervasyon hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir