Semazen Grubu Kiralama fiyatı 500 tl

Semazen Grubu Kiralamak Ve En Ucuz Fiyatlar İçin Arayın

Semazen Grubu Kiralama İstanbul – Konya’dan Kainata yayılan Muhabbet Deryası. Döne Döne Mevla’ya Ulaşan Mevleviler, Her Zaman Gönüllerdeki Yerini Almaya Devam Ediyor. Sizlerde Semazenlerimizin Sema Gösterileriyle özel gün ve gecelerinize renk katın. İstediğiniz zaman ve mekanda sizlere hizmet veriyoruz. arayın bilgilendirelim.

semazen ekibi fiyatları kaç para

En Kaliteli Semazen Ekibi Kadroları Bizde

Aşk Ve Muhabbet Dolu Semazen Gösterileri Sizleri Ötelere Götüren Ve maneviyat dolu bu programları organizasyonlarda bizleri çağırabilir 1 ay öncesinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Başta Olmak Üzere Tüm Şehirlerde Semazenler İle Hizmet Vermekteyiz.

semazen ekibi kiralama hizmetleri 20 yıldır devam ediyor

Semazenler İle İslami Sünnet Organizasyonları

Semazen Grubu Ve Tasavvuf Grubu İle Sünnet düğünlerine renk katıyoruz. İlahi grubumuz ilahi sanatçılarımız ilahileri seslendirirken semazenlerimiz en muhteşem sema gösterilerini gelen misafirlere sunuyorlar. Sünnet organizasyonlarını dinimize uygun bir şekilde ilahili Kuranlı ve dualı bir şekilde yaparak sünneti seniyeye uygun hareket etmekteyiz.   

İlahi Grubu Ve Semazen ekibi kiralama

Semazen Grubu İle Ramazan Etkinliklerindeyiz.

Semazen Gösterilerimiz Ve İlahi Gruplarımız İstanbul Ve Tüm Türkiye’de Sizlerle Oluyoruz. Geçmişten günümüze kadar gelen aşk ve muhabbet deryası olan semazen ve Mevleviler sizlere en güzel İslami düğün programlarını sunmak için yıllardır sizlerle olmaya devam ediyor. Düğün salonlarında, restoranlarda, kır düğün mekanlarında ve Otel Programlarında Yer Alıyoruz.

İstanbul Semazen Gösteri Organizasyonları Uzman Kadrolarımız Yapıyor

Artık Dini Programlar Ve İslami Konser Organizasyonlarında Semazenler Gönüllerde Taht Kuruyor. Semazenlerin Sema Gösterileri İle Tüm Türkiye’deyiz. Türkiye’nin En Büyük Semazen Grubu Ve Tasavvuf Grupları İle Hizmetinizdeyiz. Semazen Grubumuz Ve İlahi Grubu Fiyatlarımız Uygun Ve Ekonomiktir. Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Bize ulaşın. 1.250 TL’den Başlayan Fiyatlarımız Hakkında Geniş Bilgi Alabilirsiniz.

dini düğün semazen kiralama

Semazen Ekibi İle Dini Düğün Organizasyonu Yapıyoruz

Yaptığımız semazenli düğünler misafirlerimizden ve müşterilerimizden her zaman en güzel övgüleri aldık. Çünkü biz bu işi ek iş olsun diye yapmıyoruz. Yıllardır tek uğraştığımız iş, islami ve dini organizasyonlardır. Dini düğünlerin vazgeçilmezi olan semazen grubu gösterileri ile yıllarca unutamayacağı maneviyat ve huzur dolu programlar sunuyoruz.

semazen grubu tasavvuf grubu

Semazen Grubu İle Sünnet Organizasyonlarında Yer Alıyoruz

İslami Sünnet Organizasyonlarında Semazen Ekipleri Ve İlahi Gruplarımız Ortama Güzellik Katmaktadır. Dini Kurallara Uygun Olarak Yapılan Sünnet Düğünleri Artık Çok Daha Unutulmaz Olmaktadır. İstenilen Renkte Kıyafetler Ve İstenilen Sayıda Semazen İle Organizasyonlara Katılıyoruz. Sünnet Organizasyonlarında Taht Yeniçeri Ve Palyaço Hizmetimiz de Vardır.

dini düğün semazenler ve ilahi grubu

İstanbul’da yapacağınız Semazen Grubu Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Semazen Ekibi Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

2 Kişilik Semazen Ekibi – 2 Kişilik İlahi Grubu Fiyatı5.000 TL – 6.000 TL
2 Kişilik Semazen Grubu – 3 Kişilik Tasavvuf Grubu Ücreti7.000 TL – 8.000 TL
3 Kişilik Semazen Gösterisi – 4 Kişilik Tasavvuf Grubu Fiyatı10.000 TL – 11.000 TL
4 Kişilik Semazen Programı – 5 Kişilik Tasavvuf Ekibi Ücreti13.000 TL – 15.000 TL