Kına Tahtı Ve Kına Koltuğu Kiralama

Kına Tahtı Ve Kına Koltuğu Kiralama

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları

Kına Tahtı Ve Kına Koltuğu Kiralama – Kına gecesi organizasyonlarında kına tahtı ve kına koltuğu kiralama servisimiz devam ediyor.  Kına tahtı kiralama yanında cibinlik ve puflarımız da mevcuttur. Bindallı kıyafetler ve kaftan kiralama hizmetimiz de vardır. Kına Gecelerinde gerekli olan ne varsa uzman kına ekibimizle karşılıyoruz.

kiralık kına tahtı

Kına Tahtı Ve Kına Koltuğu Kiralama

Kına gecesi organizasyonun vazgeçilmezi ve olmazsa olmazı olan ve salona, mekana güzellik ve görsellik katan kına tahtları modellerimize bakabilir ve tercih yapabilirsiniz. Kına tahtı  ve koltuğu kiralama fiyatları ve ücretleri hakkında genel bilgi almak isterseniz bizi rahatlıkla arayıp bilgi alabilirsiniz. 0532 692 98 48

kına gecesi kına koltuğu

Kına Tahtı Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Arayın

Hayatın en önemli dönüm noktalarından biridir evlilik, o evliliğin içerisinde her genç kızın rüyasıdır gelin olmak. Anne babaların hem hüzünlü hem mutlu olduğu anlarıdır kına geceleri, nişanlar ve düğünler. Ağlamanın ve gülmenin iç içe yaşandığı o unutulmaz günler, saatler, dakikalar. Bizler de bu mutlu gününüzde sizlerle birlikte çalışmak isteriz. Organizasyonlarımızdan en önemlisi olan Kına Tahtı Kiralama faaliyeti sizlerin kına gecesinde ne kadar özel olduğunuzu tüm misafirlerinize gösterecektir.

kına organizasyonu kına koltuğu

Kına Tahtı Modelleri %20 İndirimli

Kına gecelerinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan kına tahtları, kına gecenizde sizin isteğinize göre dizayn edilip süslenecek ve beğeninize sunulacaktır. Tüm gelin adaylarının unutulmaz anlarından biri olan kına gecenizde sizlere özel olduğunuzu hissettirmenin huzuru içerisindeyiz.

Firma olarak Kına Tahtı hizmetini sunarken tahtın nereye gelip kurulacağı, renk olarak kırmızı, bordo, fuşya, mor, Siyah, parlament mavisi veya beyaz mı olacağına karar verilmesi için bizlerle temasa geçmelisiniz. Kiralık Kına Tahtı  Hizmeti Alırken genelde öğleden sonra kurulum yapılıp, kına gecesi organizasyonu tamamlandıktan sonra da toplanır.

kına gecesi kına tahtı

En Şık Ve İstenilen Renkte Taht Kiralayabilirsiniz.

Firmamız taht kiralamanın haricinde özel günlerde bekarlığa veda malzemeleri, bindallı, kaftan gibi farklı kıyafetleri de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Arzu ettiğinizde bu kıyafet ve malzemelerimizi de ölçü ve renklerini belirledikten sonra sizlere takdim edebiliriz. Kurulum, toplanma ve tahtın renk seçimlerinde sizlerin görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir. Fikirlerinizi bizlerle paylaşın ki sizlere daha iyi hizmeti verebilelim.

taht kiralama kına koltuğu kaç para

Kına Tahtı Kiralamak İçin En Uygun Fiyatları Nereden Bulabiliriz?

Firmamız kına organizasyonlarında sizlere en iyi fiyat endeksini sunacaktır. Fiyatlarımız, tahtın kurulumu, süslenmesi, nakliyesi, gece bitiminde tekrar toplanarak götürülmesi ve farklı kıyafetlerin de kiralamaya dâhil olması halinde değişiklik arz edecektir. Detaylı bilgi için bizleri internet adresimizden ziyaret edebilir veya telefonla irtibata geçebilirsiniz.

en muhteşem taht kiralama organizasyonu

Kiralık Kına tahtı Fiyatlarını Öğrenmek İçin Arayın.

kına geceleri sizin ve misafirlerinizin istediği ve beğendiği gibi organizasyonla yapmaya ne dersiniz. Kına organizasyonlarını sizin belirlediğiniz mekana gelip orada süslemeleri yapıyoruz. Bayan kameraman ve bayan palyaço kiralama hizmeti de vardır. Kına ekibi dışında kahveci güzeli ve Osmanlı şerbeti kiralama hizmeti de mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir