islami sünnet organizasyonu

İslami Sünnet Organizasyonu Fiyatımız 5.999 TL’den Başlıyor

İslami Sünnet Organizasyonu; Sunucularımızın programı sunması, Hatip ve hocalarımızın kuranı kerim tilaveti ve duayı yapması, Semazen Grubumuzun sema gösterisi ile ortama manevi hava katmaktayız. Birbirinden Renkli Balon Süslemeleri İle Sünnet düğün Organizasyonlarına güzellik katıyoruz.

taht kiralama sünnet düğünü

İslami Sünnet Organizasyonu İlahi Grubu Programı

Deneyimli Tasavvuf Grubu ve İlahi Grubunun İlahi nağmeleriyle gönüllerde iz bırakıyoruz. Çocuğumuzun Erkekliğe Adım Attığı Zaman Diliminde, Çocuğunuzun Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Organizasyonla İslami Sünnet Düğünü Yaptırmaya Ne Dersiniz.

en şık sünnet tahtı modelleri

Kır Sünnet Düğün Organizasyonu

Her Geçen gün artan açık alanlarda düğün ve sünnet yapma isteği doğrultusunda firma olarak, kır sünnet düğün organizasyonlarında tüm detayları gerçekleştiriyoruz. Açık alanın balonlarla süslemesi, masa sandalye süslemeleri, ses ve ışık sistemi kurulumu, canlı müzik grubu kiralama, fotoğraf video çekimi, sünnet tahtı kiralama, mehter ekibi kiralama, patlamış mısır arabası ve pamuk şeker arabası kiralama servisimiz mevcuttur. Kır sünnet düğün organizasyonları için iletişime geçin.

sünnet düğünü balon süslemeleri

İstanbul Dini Sünnet Düğün Fiyatlarımız Çok Uygun.

Sünnet düğünlerinde çocukları unutmuyoruz; Hacivat Karagöz Tiyatro Gösterisi, Balon Süsleme, Palyaço Kiralama Servisi, İlizyonist Kiralama, Tahta Bacak, Animasyon Ekibi, Nasrettin Hoca Ve Eşeği,  İle Çocuklar Çok Eğlenecek.

dini sünnet organizasyon hizmetleri

İlahili Sünnet Düğünleri Yapıyoruz.

Ayrıca Sünnet Çocuğu Salona Muhteşem Bir Giriş Yapsın Diye sünnet tahtı ve yeniçeriler İle Mehter Takımının Mehter Marşları ile Mekana Giriş Yapıyoruz Bu Misafirlerde Güzel bir Etki Bırakıyor. En kaliteli sünnet organizasyonları en iyi fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

dini sünnet düğünü organizasyonu

İslami Sünnet Organizasyonunda Palyaço Kiralama

Sünnet Organizasyonlarındaki Masa Sandalye Süsleme, Masa Sandalye Kiralama, Balon Süsleme ve Mekan Süsleme İşlerinize de Talibiz. Profesyonel Ve İşin Uzmanı Kadromuzla İslami Sünnet Organizasyonlarında Mekanlarınızı Tanıyamayacağınız Bir Hale Getiriyoruz.

islami sünnet düğünleri

Dini Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sektörde Yıllardır hizmet veren Hilal Organizasyon Farkıyla İslami Sünnet Organizasyonları Yaptırabilirsiniz. Nasıl bir organizasyon yaptırmak isterseniz firmamızı arayabilir plan yapar Ve uygulamaya geçeriz. Sünnet organizasyonlarında Palyaçolardan İlahi gruplarına semazenlerden, pamuk şeker arabalarına kadar bir ekip ve ekipman ile hizmet vermekteyiz. 

kiralık sünnet tahtı taht kiralama

İslami Sünnet Düğünü İçeriği

 1. Açılış Konuşması (Hoş Geldin Konuşması)
 2. Makamlı Kur’an-ı Kerim Tilaveti
 3. Sünnet İle İlgili Sohbet Yapılması
 4. Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerle Çocuğun Salona Getirilmesi
 5. İlahi Grubu Programı
 6. Semazen Grubu Gösterisi
 7. Mehter Takımı Gösterisi
 8. Palyaço Kiralama Hizmeti
 9. Takı Töreninin Yönlendirilmesi
 10. Duanın Yapılması
 11. Kapanış Konuşması

Ayrıca İçeriğe Ses Sistemi Kurulumu, Balon Süsleme Ve Kamera Çekimi Hizmeti Ekleyebiliriz.

dini sünnet organizasyonu fiyatları

Eski Zamanlarda Sünnet Düğünleri

Sünnet, Her anne babanın, erkek evlat sahibi olduktan sonra ilk heyecanı, çocuklarını sünnet Yaptırma, endişesidir. Bu kaygı, dini bir gelenek olarak yaşanmaktadır. sünnet örf ve adetleri, bundan 50 yıl  öncesinde çok büyük harcamalarla yapılan sünnet programları şeklindeydi. sünnet Düğünü öncesinde, sünnet olacak evlatları için evlerde birer yatak süslenir ve çocuk oraya yatırılırdı.

sünnet organizasyonu sünnet koltuğu kiralama

Sünnet Organizasyon Standart Paketimiz

 1. Kiralık Sünnet Tahtı
 2. Yeniçeri Askeri Kostümlü 4 Kişi
 3. Balon Süslemeleri
 4. Zincir Balon Süslemeleri
 5. Papatya Balon Süslemeleri
 6. Serpme Balonlar
 7. Palyaço Hizmetleri
 8. Sosis Balon Dağıtımı
 9. Yüz Boyama Aktivitesi
 10. Oyunlar Ve Yarışmalar

Kampanyalı Fiyatımız 6.000 TL

beyaz güneş taht modeli

Sünnet Organizasyonlarında Balon Süsleme Hizmeti Veriyoruz.

Ev, bir bayram Havasında süslenir. Sünnet edilecek Yavru için hazırlanan Sünnet düğününe, önceden yapılmış davetiyeler ile komşular ve akrabalar çağrılır. Davetlilere pilav tavuk veya et, ayran asıl olmak üzere, ailenin maddi durumuna göre yemek verilirdi.

en şık sünnet tahtı modelleri

Yemekten sonra mevlid, kuran ve dua okutulur, ilahiler söylenirdi. Özel olarak sünnet kıyafeti giydirilmiş sünnet çocuğu, arabalarla mahallede gezdirilir, bu durum çocuğu sünnet olmaya iyice alıştı­rır, sünnet çocuğu sünnet olmaya hazır olur. Sünnet düğün merasimi gerçekleştirilir.

sünnet organizasyon sünnet tahtı balon süsleme

Sünnet Organizasyonları Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayabilirsiniz.

0532 692 98 48