İslami Nişan Organizasyonu

İslami Nişan Organizasyonu

İslami Nişan Organizasyonu

İslami Nişan Organizasyonu İstanbul – Evliliğe Giden Yolda Önemli Anlardan Ve Hayatınızın En Önemli Zamanlardan Biri Olan İslami Nişan Organizasyonunu Farklı Bir Organizasyonla Yapmaya Ne Dersiniz? Sıradan Nişan Programlarının dışına çıkmak ve İslama uygun bir nişan organizasyonu yapmak için mutlaka bizi Arayın.

dini nişan organizasyonu %100 memnuniyet

Dini Nişan Organizasyon Fiyatları

nişan merasimi düğünden önceki en önemli organizasyondur. nişan merasimi Genellikle gelin tarafınca yapılan bir etkinliktir, bu merasim sizi damat tarafı karşısında mahcup etmemesi ve sizi onurlandırmalıdır. işte biz organizasyon şirketleri olarak burada devreye girerek en muhteşem ve ilgi çekici programları sizlere sunmaktır. Uygun Fiyatlar Kampanyalardan Yararlanmak İçin İrtibat Kurun.

islami nişan cemiyetleri

İslami Nişan Organizasyon Kampanyası

  1. Açılış Konuşması
  2. Kur’an-ı Kerim Tilaveti
  3. Nişan Sohbetinin Yapılması
  4. Yüzüklerin Takılması (Nişan Merasimi)
  5. İlahi Grubunun İlahileri
  6. İlahi Sanatçısı, Piyanist
  7. Semazen Gösterisi (2 kişi)
  8. Takı Töreni
  9. Duanın Yapılması
  10. Kapanış Konuşması

Kampanyalı Nişan Programı 900 TL

islami nişan cemiyeti

İstanbul İslami Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonlarında ki Sıralama Sizlerin isteğinize göre düzenlenir. İslami Nişan Organizasyonu İle Alakalı Olan Diğer Konularda da Sizlere Yardımcı Oluyoruz. Ayrıca İslami Nişan Organizasyonlarında Masa Sandalye Süsleme, Ses Sistemi Kurulumu, Kamera Ve Fotoğraf Çekimi, Gelin Masası Süsleme Ve Gelin Yürüyüş Yolu Kiralama Hizmeti Sunmaktayız.

dini nişan organizasyonu mevlithanlar

nişan törenlerinde tüm detaylar firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. salonda yüzüklerin takılması duanın yapılması, ilahilerin seslendirilmesi, sema gösterisinin yapılması ve hocalarımızın Makamlı kuranı kerim okumasına, Duanın Yapılmasına kadar her şey organizasyon şirketimiz tarafından yapılıyor.

nişan merasimi

İslami Nişan Organizasyonu Ve Dini Nişan Hakkında Daha Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48