İlahi Sanatçıları Organizasyonu

İlahi Sanatçıları Organizasyonu

ilahi sanatçıları menejerlik

İlahi Sanatçıları Organizasyonu – Ülkemiz İnsanın Severek Dinlediği, Eserleriyle Manevi Olarak Kendini İyi Hissettiği İlahi Sanatçılarımızla Sizlerde Özel Organizasyonlarınızı Renklendirin. İslami Konser Ve Dini Düğünlerinizde Size Ve Misafirlerinize En İyiyi Sunmaya Devam Ediyoruz.

ABDURRAHMAN ÖNÜL, HASAN DURSUN, SEDAT UÇAN, MUSTAFA ÖZCAN

GEYLANİ KARAASLAN, MUSTAFA CİHAT, MUSTAFA DEMİRCİ, ERTUĞRUL ERKİŞİ

MUZAFFER GÜRLER, SAMİ SAVNİ ÖZER, FATİH ÖZTÜRK, TURAN TURGUT

CEMAL KURU, ENDER DOĞAN, TAHA, MUSTAFA DURSUN

CELALETTİN ADA, MUSTAFA YILMAZ, ABDULLAH AKBULAK, UĞUR ASLAN

UMUT MÜRARE, UĞUR IŞILAK, SEZGİN MADEN, ÖMER KARAOĞLU

HASAN KILIÇATAN, DURSUN ALİ ERZİNCANLI, ERKAN MUTLU, FEYZULLAH KOÇ, YASİN KONEVİ, İSMAİL BEYHAN, AHMED MUHAMMED, EŞREF ZİYA TERZİ, MUSTAFA TOPAL, ALPER, MEHMET GÖKÇE, İBRAHİM SADRİ

İlahi Sanatçısı Menajerlik Servisi

Çok Değerli İlahi Sanatçıları İle Dini Düğünler, İslami Sünnet Düğünleri, Ramazan Etkinlikleri, Kutlu Doğum Etkinlikleri Ve İslami Konser Organizasyonlarında Hizmetinizdeyiz.

Hilal Organizasyon Marka Ve Güvencesiyle Bir araya Getirdiğimiz İlahi Sanatçıları Organizasyonu İle En Mükemmel Ve Kaliteli İslami Konser Organizasyonlarını Sizler İçin Organize Ediyoruz.

İlahi Sanatçıları Organizasyonu İletişim

Bilindiği üzere ilahi; Yüce Allah’ımızı övmek, ona dua edip yalvarmak için yazılan ve Allah sevgisinin en büyük sevgi olduğunu anlatan, aynı zamanda Peygamber Efendimiz ve Allah dostlarına olan sevgi ve saygının ele alındığı tasavvufi şiirlerdir. İlahiler belirli bir makam ve beste ile güzel ve alçak sesle seslendirilmektedir.

Organizasyon firmamız İlahi Sanatçısı Menajerlik Hizmetleri vererek, siz değerli müşterilerimize eşsiz güzellikte anlar yaşatmak için emrinizdedir.

 Mutlaka Bizimle Tanışın

Yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteren organizasyon firmamız, yurtiçinde ve yurtdışında birçok etkinlikleri organize etmiştir. Özellikle İlahi Sanatçısı Menajerlik Hizmetleri verdiğimiz kişi, kurum ve kuruluşlardan çok güzel yönde geri dönüşler aldık. Siz değerli müşterilerimizin bu güzel yönde geri dönüşleri bizleri oldukça sevindirdi ve gururlandırdı.

Yapmış olduğumuz organizasyonların beğenilmesi aslında bizi daha da büyük sorumluluk içine soktu. Çünkü her seferinde, daha da güzel organizasyon yapma isteği ve arzusu oluştu. Bu yüzden mutlaka bizimle temasa geçmenizi istiyor, bizi tanımanızı ve yaptığımız organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgi vermeyi arzu ediyoruz.

İlahi Grubu Organizasyonları

Organizasyon firması olarak sadece İlahi Sanatçısı Menajerlik Hizmetleri vermiyoruz. Bunun yanında Sema gösterileri de tertip ediyoruz. Organizasyon kapsamında ilk önce, ilahi sanatçılarımız birbirinden eşsiz güzellikteki sesleriyle adeta ruhlarımızı derinden etkiliyor, daha sonra semazenlerimiz seyre doyum olmaz güzellikteki sema gösterileri sunuyor. Üstelik her bütçeye uygun fiyat garantili organizasyon seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimizin taleplerini bekliyoruz.

Firma olarak hedefimiz, güzel ülkemizin her yöresinde ve dünyanın birçok ülkesinde birbirinden eşsiz ilahi dinletileri ve sema gösterileri organize etmektir. Doğruluk, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Bizlere web sayfamız üzerinden veya 7 gün 24 saat telefon ile ulaşabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir