Ramazan Etkinliğinde İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubu

Ramazanda Ümraniye Belediyesi İlahi Grubu Ve tasavvuf Grubu

Ramazan Etkinliğinde İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubu – Hilal Organizasyon olarak ramazan etkinliklerinde İstanbul ilçe belediyelerinin programlarında sahne almaya devam ediyoruz. Ümraniye belediyesine yaptığımız ramazan programlarında ilahi grubu, semazen grubu, tasavvuf grubu ve mehter takımları mızla Ümraniye halkına unutamayacakları ramazan organizasyonları sunduk.

neyzen ve semazen tasavvuf grubu

Ramazan’da İlahi Ekibi Programları

ramazan etkinliğinde firmamızı tercih eden Ümraniye belediyesine sonsuz teşekkürler. yaptığımız etkinliklerde gelen misafirlere eski Osmanlıdaki gibi ramazanlar yaşattık. ayrıca çocuklara yönelik yaptığımız orta oyunu, Nasrettin hoca, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi, ve Karagöz Hacivat gösterileri sunduk.

Ümraniye belediyesinin ramazan etkinliğinde Ümraniye meydanda çadırda gerçekleşen organizasyonda özellikle Semazen Ekibi Gösterileri, tasavvuf grubu ve ilahi grubu ile yaptığımız program izleyiciler tarafında büyük beğeni kazandı. ilahi eserlere eşlik eden halkımız maneviyatla doldu.

İLAHİ GRUBU ORGANİZASYONU

Ülkemiz geçmişinden gelen gelenek ve görenekleri doğrultusunda muhafazakar toplum yapısına sahiptir. Bu özelliği sayesindendir ki Türk halkı İslami kültürünü devam ettirmek adına çeşitli organizasyonları planlayıp, düzenlemektedir. Geçmişinden gelen ve sarsılmaz bağlarla sıkı sıkıya kavradığı bu değerler Türk halkının en önemli özelliklerinden biri olmuştur.

İşte bu değerler kapsamında bütünleşip, ortak yaşama paydasında birleşen halkımız, düğün, sünnet gibi gönül dünyalarına hitap eden organizasyonlar sayesinde birlikte yaşamanın en güzel örneklerini sunmaktadırlar. Tam bu noktada firmamız tarafından siz değerli misafirlerimiz ile birlikte planlayıp icra edeceğimiz ilahi grubu organizasyonu ile ilahi nağmeleri eşliğinde sizlerin gönül tellerine dokunup, farklı bir atmosfere taşıyarak, hayatınıza renk ve maneviyat katmayı taahhüt ediyoruz.

Firmamız ilahi grubu organizasyonu ile değerli müşterilerimizin her an yanında yer alıp, hem size hem de misafirlerinize unutulmaz bir zaman geçirmesini sağlayacak olmaktan mutluluk duyacaktır. Firmamız ilahi grubu üyeleri, her biri birbirinden değerli konularında uzman, hem müzik hem de ilahi eğitimi almış olup, icra edeceğiniz organizasyonlarda sizin yüzünüz olarak sizleri temsil edeceklerdir.

Ekiplerimiz ney, def, kanun, bendir, klavye ve keman gibi müzik aletlerini ustaca kullanarak kelime anlamı “Allah’a ait” demek olan ilahi dinletisi sayesinde misafirlerimizin manevi dünyalarında eşsiz bir yolculuk yapmalarını sağlayacaklardır. Ekibimizin kalitesi, geniş repertuvarı, yetenekleri, güzel tınıları ve ses kalitesi ile kendini göstermektedir.

Hangi organizasyonu düzenliyor olursanız olun bu kalite sizlerin alnınızın akı olarak yanınızda yer alacaktır.

sizlerde özel organizasyonlar ve etkinliklerde organizasyon şirketimizden destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir